Monster Hunter: World Sistem Gereksinimleri

Monster Hunter: World Sistem Gereksinimleri, Monster Hunter: World Oyun Gereksinimleri, Monster Hunter: World Bilgisayarım Çalıştırır mı? Monster Hunt...

Monster Hunter: World Sistem Gereksinimleri

Monster Hunter: World oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Monster Hunter: World kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Monster Hunter: World Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Monster Hunter: World oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Monster Hunter: World oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Monster Hunter: World Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core i5-4460 @ 3.20GHz | Amd: AMD FX-6300 Six-Core
Gpu (Video Card)Nvidia: AMD Radeon R7 260x (VRAM 2GB) | Amd: GeForce GTX 760
Memory (Ram)8
Hard Disk (Hdd)20
DirectxDirectX
Video Ram2
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)WINDOWS 7, 8, 8.1, 10 (64-bit required)
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Monster Hunter: World Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core i7-3770 @ 3.40GHz | Amd: AMD Ryzen 5 1500X
Gpu (Video Card)Nvidia: Radeon RX 570 | Amd: GeForce GTX 1060
Memory (Ram)8
Hard Disk (Hdd)20
DirectxDirectX
Video Ram3
Pixel Shader5.1
Vertex Shader5.1
Operating System (Os)WINDOWS 7, 8, 8.1, 10 (64-bit required)

Monster Hunter: World oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Monster Hunter: World Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Monster Hunter: World oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Monster Hunter: World oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Monster Hunter: World dosya boyutu ?, Monster Hunter: World kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Monster Hunter: World ne kadar yer kaplar ? Monster Hunter: World Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Monster Hunter: World oynatır mı ?, Monster Hunter: World kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.