Conan Exiles - The Savage Frontier Pack Sistem Gereksinimleri

Conan Exiles - The Savage Frontier Pack Sistem Gereksinimleri, Conan Exiles - The Savage Frontier Pack Oyun Gereksinimleri, Conan Exiles - The Savage ...

Conan Exiles - The Savage Frontier Pack Sistem Gereksinimleri

Conan Exiles - The Savage Frontier Pack oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Conan Exiles - The Savage Frontier Pack kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Conan Exiles - The Savage Frontier Pack Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Conan Exiles - The Savage Frontier Pack oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Conan Exiles - The Savage Frontier Pack oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Conan Exiles - The Savage Frontier Pack Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Quad Core i5-2300 | Amd: AMD FX-6300
Gpu (Video Card)Nvidia: AMD Radeon HD 7770 (1GB) | Amd: Nvidia GeForce GTX 560 (1GB)
Memory (Ram)6
Hard Disk (Hdd)50
Directx
Video Ram1024
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows 7 64 Bit/ Windows 8 64 Bit/ Windows 10 64 Bit
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Conan Exiles - The Savage Frontier Pack Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Quad Core i7 3770K | Amd: AMD Ryzen 7 1600X
Gpu (Video Card)Nvidia: AMD R9 290/AMD RX480 (High settings) | Amd: nVidia GeForce GTX 780 Ti/970 (High settings) and 1070 (Ultra settings)
Memory (Ram)8
Hard Disk (Hdd)50
Directx
Video Ram3072
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows 7 64 bit / Windows 8 64 bit / Windows 10 64 bit

Conan Exiles - The Savage Frontier Pack oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Conan Exiles - The Savage Frontier Pack Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Conan Exiles - The Savage Frontier Pack oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Conan Exiles - The Savage Frontier Pack oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Conan Exiles - The Savage Frontier Pack dosya boyutu ?, Conan Exiles - The Savage Frontier Pack kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Conan Exiles - The Savage Frontier Pack ne kadar yer kaplar ? Conan Exiles - The Savage Frontier Pack Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Conan Exiles - The Savage Frontier Pack oynatır mı ?, Conan Exiles - The Savage Frontier Pack kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.