Conan Exiles Sistem Gereksinimleri

Conan Exiles Sistem Gereksinimleri, Conan Exiles Oyun Gereksinimleri, Conan Exiles Bilgisayarım Çalıştırır mı? Conan Exiles Çalıştırabilir miyim? Sist...

Conan Exiles Sistem Gereksinimleri

Conan Exiles oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Conan Exiles kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Conan Exiles Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Conan Exiles oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Conan Exiles oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Conan Exiles Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Quad Core i5-2300 | Amd: AMD FX-6300
Gpu (Video Card)Nvidia: AMD Radeon HD 7770 (1GB) | Amd: Nvidia GeForce GTX 560 (1GB)
Memory (Ram)6
Hard Disk (Hdd)50
Directx
Video Ram1024
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows 7 64 Bit/ Windows 8 64 Bit/ Windows 10 64 Bit
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Conan Exiles Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Quad Core i7 3770K | Amd: AMD Ryzen 7 1600X
Gpu (Video Card)Nvidia: AMD R9 290/AMD RX480 (High settings) | Amd: nVidia GeForce GTX 780 Ti/970 (High settings) and 1070 (Ultra settings)
Memory (Ram)8
Hard Disk (Hdd)50
Directx
Video Ram3072
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows 7 64 bit / Windows 8 64 bit / Windows 10 64 bit

Conan Exiles oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Conan Exiles Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Conan Exiles oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Conan Exiles oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Conan Exiles dosya boyutu ?, Conan Exiles kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Conan Exiles ne kadar yer kaplar ? Conan Exiles Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Conan Exiles oynatır mı ?, Conan Exiles kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.