Company of Heroes: Tales of Valor Sistem Gereksinimleri

Company of Heroes: Tales of Valor Sistem Gereksinimleri, Company of Heroes: Tales of Valor Oyun Gereksinimleri, Company of Heroes: Tales of Valor Bilg...

Company of Heroes: Tales of Valor Sistem Gereksinimleri

Company of Heroes: Tales of Valor oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Company of Heroes: Tales of Valor kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Company of Heroes: Tales of Valor Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Company of Heroes: Tales of Valor oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Company of Heroes: Tales of Valor oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Company of Heroes: Tales of Valor Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: AMD Athlon XP | Amd: 2.0 GHz Intel Pentium 4
Gpu (Video Card)Nvidia: 100% DirectX 9.0c compatible 64MB video card with Pixel Shader 1.1 support | Amd: equivalent and latest manufacturer drivers
Memory (Ram)TOTAL
Hard Disk (Hdd)10
DirectxYes
Video Ram
Pixel Shader1.1
Vertex Shader
Operating System (Os)Windows® XP or Vista
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Company of Heroes: Tales of Valor Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: equivalent | Amd: 3.0 GHz Intel Pentium 4
Gpu (Video Card)Nvidia: 256 MB NVIDIA GeForce 6800 series for Windows XP. 640 MB NVIDIA GeForce 8800 for Windows Vista. | Amd:
Memory (Ram)TOTAL
Hard Disk (Hdd)10
DirectxYes
Video Ram
Pixel Shader2.0
Vertex Shader2.0
Operating System (Os)Windows® XP or Vista

Company of Heroes: Tales of Valor oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Company of Heroes: Tales of Valor Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Company of Heroes: Tales of Valor oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Company of Heroes: Tales of Valor oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Company of Heroes: Tales of Valor dosya boyutu ?, Company of Heroes: Tales of Valor kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Company of Heroes: Tales of Valor ne kadar yer kaplar ? Company of Heroes: Tales of Valor Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Company of Heroes: Tales of Valor oynatır mı ?, Company of Heroes: Tales of Valor kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.