Company of Heroes: Opposing Fronts Sistem Gereksinimleri

Company of Heroes: Opposing Fronts Sistem Gereksinimleri, Company of Heroes: Opposing Fronts Oyun Gereksinimleri, Company of Heroes: Opposing Fronts B...

Company of Heroes: Opposing Fronts Sistem Gereksinimleri

Company of Heroes: Opposing Fronts oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Company of Heroes: Opposing Fronts kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Company of Heroes: Opposing Fronts Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Company of Heroes: Opposing Fronts oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Company of Heroes: Opposing Fronts oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Company of Heroes: Opposing Fronts Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: | Amd: Pentium 4/Athlon XP
Gpu (Video Card)Nvidia: 100% DirectX 9.0c compatible 64MB video card with Pixel Shader 1.1 support or equivalent and latest manufacturer drivers (NVIDIA GeForce3+ | Amd: ATI Radeon 9500+)
Memory (Ram)TOTAL
Hard Disk (Hdd)10
DirectxYes
Video Ram
Pixel Shader1.1
Vertex Shader1.1
Operating System (Os)Windows XP or Vista
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Company of Heroes: Opposing Fronts Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: | Amd: Pentium 4/Athlon XP
Gpu (Video Card)Nvidia: 512 MB NVIDIA GeForce 6800 series (For Vista 640 MB NVIDIA GeForce 8800 series ) | Amd:
Memory (Ram)TOTAL
Hard Disk (Hdd)10
DirectxYes
Video Ram
Pixel Shader2.0
Vertex Shader2.0
Operating System (Os)Windows XP or Vista

Company of Heroes: Opposing Fronts oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Company of Heroes: Opposing Fronts Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Company of Heroes: Opposing Fronts oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Company of Heroes: Opposing Fronts oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Company of Heroes: Opposing Fronts dosya boyutu ?, Company of Heroes: Opposing Fronts kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Company of Heroes: Opposing Fronts ne kadar yer kaplar ? Company of Heroes: Opposing Fronts Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Company of Heroes: Opposing Fronts oynatır mı ?, Company of Heroes: Opposing Fronts kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.