Company of Heroes 2 Sistem Gereksinimleri

Company of Heroes 2 Sistem Gereksinimleri, Company of Heroes 2 Oyun Gereksinimleri, Company of Heroes 2 Bilgisayarım Çalıştırır mı? Company of Heroes ...

Company of Heroes 2 Sistem Gereksinimleri

Company of Heroes 2 oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Company of Heroes 2 kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Company of Heroes 2 Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Company of Heroes 2 oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Company of Heroes 2 oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Company of Heroes 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Equivalent | Amd: 2 GHz Intel Core 2 Duo
Gpu (Video Card)Nvidia: 256 MB Direct3D 10 capable video card (GeForce 8800 | Amd: Radeon HD 2900)
Memory (Ram)2
Hard Disk (Hdd)30
Directx
Video Ram256
Pixel Shader4.0
Vertex Shader4.0
Operating System (Os)Windows Vista (32bit), Windows 7
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Company of Heroes 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: equivalent | Amd: 3Ghz Intel i5 quad core
Gpu (Video Card)Nvidia: 1024 MB Direct3D 11 capable video card (GeForce GTX 470 | Amd: Radeon HD 5850)
Memory (Ram)4
Hard Disk (Hdd)30
Directx
Video Ram1
Pixel Shader4.0
Vertex Shader4.0
Operating System (Os)64bit Windows 7

Company of Heroes 2 oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Company of Heroes 2 Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Company of Heroes 2 oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Company of Heroes 2 oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Company of Heroes 2 dosya boyutu ?, Company of Heroes 2 kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Company of Heroes 2 ne kadar yer kaplar ? Company of Heroes 2 Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Company of Heroes 2 oynatır mı ?, Company of Heroes 2 kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.