Colony Survival Sistem Gereksinimleri

Colony Survival Sistem Gereksinimleri, Colony Survival Oyun Gereksinimleri, Colony Survival Bilgisayarım Çalıştırır mı? Colony Survival Çalıştırabilir...

Colony Survival Sistem Gereksinimleri

Colony Survival oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Colony Survival kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Colony Survival Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Colony Survival oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Colony Survival oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Colony Survival Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Pentium G620 (2.5 Ghz dual core) | Amd: equivalent
Gpu (Video Card)Nvidia: equivalent with 1 GB VRAM | Amd: Nvidia GTX 730
Memory (Ram)2
Hard Disk (Hdd)300
Directx
Video Ram1024
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows Vista/7/8/10
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Colony Survival Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel i5-2300 (2.8 GHz quad core) | Amd: equivalent
Gpu (Video Card)Nvidia: equivalent | Amd: Nvidia GTX 750
Memory (Ram)4
Hard Disk (Hdd)1
Directx
Video Ram1024
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows Vista/7/8/10

Colony Survival oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Colony Survival Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Colony Survival oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Colony Survival oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Colony Survival dosya boyutu ?, Colony Survival kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Colony Survival ne kadar yer kaplar ? Colony Survival Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Colony Survival oynatır mı ?, Colony Survival kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.