Codename: Phantom Sistem Gereksinimleri

Codename: Phantom Sistem Gereksinimleri, Codename: Phantom Oyun Gereksinimleri, Codename: Phantom Bilgisayarım Çalıştırır mı? Codename: Phantom Çalışt...

Codename: Phantom Sistem Gereksinimleri

Codename: Phantom oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Codename: Phantom kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Codename: Phantom Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Codename: Phantom oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Codename: Phantom oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Codename: Phantom Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core i5-5575 | Amd: AMD Ryzen 5 1500X or greater
Gpu (Video Card)Nvidia: AMD Radeon RX 480 or greater | Amd: NVIDIA GTX 1070
Memory (Ram)8
Hard Disk (Hdd)5
DirectxDirectX
Video Ram4096
Pixel Shader5.1
Vertex Shader5.1
Operating System (Os)Windows 7 64 bit
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Codename: Phantom Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core i7-4790K | Amd: AMD Ryzen 5 1600X or greater
Gpu (Video Card)Nvidia: AMD Radeon RX 580 or greater | Amd: NVIDIA GTX 1080ti
Memory (Ram)12
Hard Disk (Hdd)5
DirectxDirectX
Video Ram4096
Pixel Shader5.1
Vertex Shader5.1
Operating System (Os)Windows 10 64 bit

Codename: Phantom oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Codename: Phantom Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Codename: Phantom oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Codename: Phantom oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Codename: Phantom dosya boyutu ?, Codename: Phantom kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Codename: Phantom ne kadar yer kaplar ? Codename: Phantom Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Codename: Phantom oynatır mı ?, Codename: Phantom kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.