Cloudy With a Chance of Meatballs Sistem Gereksinimleri

Cloudy With a Chance of Meatballs Sistem Gereksinimleri, Cloudy With a Chance of Meatballs Oyun Gereksinimleri, Cloudy With a Chance of Meatballs Bilg...

Cloudy With a Chance of Meatballs Sistem Gereksinimleri

Cloudy With a Chance of Meatballs oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Cloudy With a Chance of Meatballs kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Cloudy With a Chance of Meatballs Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Cloudy With a Chance of Meatballs oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Cloudy With a Chance of Meatballs oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Cloudy With a Chance of Meatballs Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: AMD Athlon XP | Amd: 2.0 GHz Intel Pentium 4
Gpu (Video Card)Nvidia: 200 series or ATI RADEON 9000 | Amd: 6
Memory (Ram)TOTAL
Hard Disk (Hdd)3.5
DirectxYes
Video Ram
Pixel Shader2.0
Vertex Shader2.0
Operating System (Os)Windows XP (with SP3) or Windows Vista (with SP1) (32-bit only) or Windows 7
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Cloudy With a Chance of Meatballs Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: AMD Athlon XP | Amd: 2.8 GHz Intel Pentium 4
Gpu (Video Card)Nvidia: 128 MB DirectX 9.0c–compliant video card with Shader Model 3.0 or higher (NVIDIA GeForce 6 | Amd: 200 series or ATI RADEON X1000
Memory (Ram)TOTAL
Hard Disk (Hdd)3.5
DirectxYes
Video Ram
Pixel Shader3.0
Vertex Shader3.0
Operating System (Os)Windows XP (with SP3) or Windows Vista (with SP1) (32-bit only) / Windows 7

Cloudy With a Chance of Meatballs oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Cloudy With a Chance of Meatballs Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Cloudy With a Chance of Meatballs oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Cloudy With a Chance of Meatballs oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Cloudy With a Chance of Meatballs dosya boyutu ?, Cloudy With a Chance of Meatballs kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Cloudy With a Chance of Meatballs ne kadar yer kaplar ? Cloudy With a Chance of Meatballs Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Cloudy With a Chance of Meatballs oynatır mı ?, Cloudy With a Chance of Meatballs kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.