Civilization V - Gods and Kings Sistem Gereksinimleri

Civilization V - Gods and Kings Sistem Gereksinimleri, Civilization V - Gods and Kings Oyun Gereksinimleri, Civilization V - Gods and Kings Bilgisayar...

Civilization V - Gods and Kings Sistem Gereksinimleri

Civilization V - Gods and Kings oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Civilization V - Gods and Kings kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Civilization V - Gods and Kings Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Civilization V - Gods and Kings oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Civilization V - Gods and Kings oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Civilization V - Gods and Kings Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz | Amd: AMD Athlon 64 X2 2.0 GHz
Gpu (Video Card)Nvidia: 256 MB ATI HD2600 XT | Amd: Core i3 integrated graphics
Memory (Ram)2
Hard Disk (Hdd)8
DirectxYes
Video Ram256
Pixel Shader3.0
Vertex Shader3.0
Operating System (Os)Windows XP SP3/ Windows Vista SP2/ Windows 7
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Civilization V - Gods and Kings Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: | Amd: 1.8 GHz Quad Core CPU
Gpu (Video Card)Nvidia: 512 MB ATI 4800 series | Amd:
Memory (Ram)4
Hard Disk (Hdd)8
DirectxYes
Video Ram512
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows Vista SP2/ Windows 7

Civilization V - Gods and Kings oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Civilization V - Gods and Kings Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Civilization V - Gods and Kings oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Civilization V - Gods and Kings oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Civilization V - Gods and Kings dosya boyutu ?, Civilization V - Gods and Kings kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Civilization V - Gods and Kings ne kadar yer kaplar ? Civilization V - Gods and Kings Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Civilization V - Gods and Kings oynatır mı ?, Civilization V - Gods and Kings kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.