Civilization V Sistem Gereksinimleri

Civilization V Sistem Gereksinimleri, Civilization V Oyun Gereksinimleri, Civilization V Bilgisayarım Çalıştırır mı? Civilization V Çalıştırabilir miy...

Civilization V Sistem Gereksinimleri

Civilization V oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Civilization V kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Civilization V Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Civilization V oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Civilization V oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Civilization V Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz | Amd: AMD Athlon X2 64 2.0 GHz
Gpu (Video Card)Nvidia: 256 MB ATI HD2600 XT | Amd: Core i3 integrated graphics
Memory (Ram)2GB
Hard Disk (Hdd)8
DirectxYes
Video Ram256
Pixel Shader3.0
Vertex Shader3.0
Operating System (Os)Windows® XP SP3/ Windows® Vista SP2/ Windows® 7
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Civilization V Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: | Amd: Info
Gpu (Video Card)Nvidia: 512 MB ATI 4800 series | Amd:
Memory (Ram)4
Hard Disk (Hdd)8
DirectxYes
Video Ram512
Pixel Shader4.0
Vertex Shader4.0
Operating System (Os)Windows® Vista SP2/ Windows® 7

Civilization V oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Civilization V Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Civilization V oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Civilization V oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Civilization V dosya boyutu ?, Civilization V kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Civilization V ne kadar yer kaplar ? Civilization V Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Civilization V oynatır mı ?, Civilization V kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.