Civilization IV: Beyond the Sword Sistem Gereksinimleri

Civilization IV: Beyond the Sword Sistem Gereksinimleri, Civilization IV: Beyond the Sword Oyun Gereksinimleri, Civilization IV: Beyond the Sword Bilg...

Civilization IV: Beyond the Sword Sistem Gereksinimleri

Civilization IV: Beyond the Sword oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Civilization IV: Beyond the Sword kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Civilization IV: Beyond the Sword Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Civilization IV: Beyond the Sword oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Civilization IV: Beyond the Sword oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Civilization IV: Beyond the Sword Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: equivalent | Amd: AMD Athlon
Gpu (Video Card)Nvidia: 64MB 3D 100% DirectX 9.0c compatible video card with Hardware T&L (NVIDIA GeForce4 Ti + /ATI Radeon 8500+) | Amd:
Memory (Ram)TOTAL
Hard Disk (Hdd)5.5
DirectxYes
Video Ram
Pixel Shader1.3
Vertex Shader1.1
Operating System (Os)Windows 2000/XP
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Civilization IV: Beyond the Sword Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: | Amd: Pentium 4/Athlon XP
Gpu (Video Card)Nvidia: 128MB 3D 100% DirectX 9.0c compatible video card with Hardware T&L and Pixel Shader 2.0 (NVIDIA GeForce 6000 series +) | Amd:
Memory (Ram)TOTAL
Hard Disk (Hdd)5.5
DirectxYes
Video Ram
Pixel Shader2.0
Vertex Shader2.0
Operating System (Os)Windows 2000/XP

Civilization IV: Beyond the Sword oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Civilization IV: Beyond the Sword Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Civilization IV: Beyond the Sword oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Civilization IV: Beyond the Sword oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Civilization IV: Beyond the Sword dosya boyutu ?, Civilization IV: Beyond the Sword kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Civilization IV: Beyond the Sword ne kadar yer kaplar ? Civilization IV: Beyond the Sword Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Civilization IV: Beyond the Sword oynatır mı ?, Civilization IV: Beyond the Sword kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.