Civilization IV Sistem Gereksinimleri

Civilization IV Sistem Gereksinimleri, Civilization IV Oyun Gereksinimleri, Civilization IV Bilgisayarım Çalıştırır mı? Civilization IV Çalıştırabilir...

Civilization IV Sistem Gereksinimleri

Civilization IV oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Civilization IV kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Civilization IV Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Civilization IV oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Civilization IV oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Civilization IV Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Pentium 4 | Amd: Athlon XP
Gpu (Video Card)Nvidia: 64 MB 3D Video Card with Hardware Transform & Lighting (NVIDIA GeForce2+ | Amd: ATI Radeon 7500+)
Memory (Ram)TOTAL
Hard Disk (Hdd)1.7
DirectxYes
Video Ram
Pixel Shader
Vertex Shader
Operating System (Os)Windows 2000/XP
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Civilization IV Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Pentium 4 | Amd: Athlon XP
Gpu (Video Card)Nvidia: 128 MB Video Card w | Amd: ATI Radeon 9600+)
Memory (Ram)TOTAL
Hard Disk (Hdd)1.7
DirectxYes
Video Ram
Pixel Shader1.0
Vertex Shader1.0
Operating System (Os)Windows 2000/XP

Civilization IV oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Civilization IV Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Civilization IV oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Civilization IV oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Civilization IV dosya boyutu ?, Civilization IV kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Civilization IV ne kadar yer kaplar ? Civilization IV Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Civilization IV oynatır mı ?, Civilization IV kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.