Civilization 6 Sistem Gereksinimleri

Civilization 6 Sistem Gereksinimleri, Civilization 6 Oyun Gereksinimleri, Civilization 6 Bilgisayarım Çalıştırır mı? Civilization 6 Çalıştırabilir miy...

Civilization 6 Sistem Gereksinimleri

Civilization 6 oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Civilization 6 kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Civilization 6 Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Civilization 6 oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Civilization 6 oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Civilization 6 Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: greater | Amd: AMD Phenom II 2.6 Ghz
Gpu (Video Card)Nvidia: 1 GB & AMD 5570 | Amd: nVidia 450
Memory (Ram)4
Hard Disk (Hdd)12
DirectxDirectX
Video Ram1
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows 7x64 / Windows 8.1x64 / Windows 10x64
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Civilization 6 Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Fourth Generation Intel Core i5 2.5 Ghz | Amd: AMD FX8350 4.0 Ghz
Gpu (Video Card)Nvidia: 2GB & AMD 7970 | Amd: greater
Memory (Ram)8
Hard Disk (Hdd)12
DirectxDirectX
Video Ram2
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows 7x64 / Windows 8.1x64 / Windows 10x64

Civilization 6 oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Civilization 6 Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Civilization 6 oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Civilization 6 oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Civilization 6 dosya boyutu ?, Civilization 6 kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Civilization 6 ne kadar yer kaplar ? Civilization 6 Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Civilization 6 oynatır mı ?, Civilization 6 kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.