City of Brass Sistem Gereksinimleri

City of Brass Sistem Gereksinimleri, City of Brass Oyun Gereksinimleri, City of Brass Bilgisayarım Çalıştırır mı? City of Brass Çalıştırabilir miyim? ...

City of Brass Sistem Gereksinimleri

City of Brass oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. City of Brass kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel City of Brass Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! City of Brass oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. City of Brass oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

City of Brass Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: | Amd: Dual Core 2.4+ GHz
Gpu (Video Card)Nvidia: Equivalent card | Amd: GeForce GTX 550
Memory (Ram)4
Hard Disk (Hdd)4
DirectxYes
Video Ram1024
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows 7 64Bit
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

City of Brass Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: | Amd: Intel i7 2.5 GHz
Gpu (Video Card)Nvidia: Equivalent card | Amd: GeForce GTX 770
Memory (Ram)8
Hard Disk (Hdd)4
DirectxYes
Video Ram2048
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows 10 64bit

City of Brass oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. City of Brass Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde City of Brass oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. City of Brass oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. City of Brass dosya boyutu ?, City of Brass kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, City of Brass ne kadar yer kaplar ? City of Brass Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım City of Brass oynatır mı ?, City of Brass kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.