Cities: Skylines - Relaxation Station Sistem Gereksinimleri

Cities: Skylines - Relaxation Station Sistem Gereksinimleri, Cities: Skylines - Relaxation Station Oyun Gereksinimleri, Cities: Skylines - Relaxation ...

Cities: Skylines - Relaxation Station Sistem Gereksinimleri

Cities: Skylines - Relaxation Station oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Cities: Skylines - Relaxation Station kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Cities: Skylines - Relaxation Station Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Cities: Skylines - Relaxation Station oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Cities: Skylines - Relaxation Station oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Cities: Skylines - Relaxation Station Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core 2 Duo | Amd: AMD Athlon 64 X2 6400+
Gpu (Video Card)Nvidia: ATI Radeon HD 5670 | Amd: nVIDIA GeForce GTX 260
Memory (Ram)4
Hard Disk (Hdd)4
Directx
Video Ram512
Pixel Shader4.0
Vertex Shader4.0
Operating System (Os)Microsoft Windows XP/Vista/7/8/8.1 (64-bit)
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Cities: Skylines - Relaxation Station Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core i5-3470 | Amd: AMD FX-6300
Gpu (Video Card)Nvidia: AMD Radeon HD 7870 | Amd: nVIDIA GeForce GTX 660
Memory (Ram)6
Hard Disk (Hdd)4
Directx
Video Ram2048
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Microsoft Windows 7/8 (64-bit)

Cities: Skylines - Relaxation Station oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Cities: Skylines - Relaxation Station Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Cities: Skylines - Relaxation Station oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Cities: Skylines - Relaxation Station oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Cities: Skylines - Relaxation Station dosya boyutu ?, Cities: Skylines - Relaxation Station kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Cities: Skylines - Relaxation Station ne kadar yer kaplar ? Cities: Skylines - Relaxation Station Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Cities: Skylines - Relaxation Station oynatır mı ?, Cities: Skylines - Relaxation Station kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.