Chronicles of Riddick: Dark Athena Sistem Gereksinimleri

Chronicles of Riddick: Dark Athena Sistem Gereksinimleri, Chronicles of Riddick: Dark Athena Oyun Gereksinimleri, Chronicles of Riddick: Dark Athena B...

Chronicles of Riddick: Dark Athena Sistem Gereksinimleri

Chronicles of Riddick: Dark Athena oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Chronicles of Riddick: Dark Athena kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Chronicles of Riddick: Dark Athena Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Chronicles of Riddick: Dark Athena oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Chronicles of Riddick: Dark Athena oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Chronicles of Riddick: Dark Athena Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Pentium D 805 | Amd: AMD Athlon X2 3800+
Gpu (Video Card)Nvidia: Ati Radeon HD 2600 XT | Amd: Nvidia Geforce 6800 Ultra
Memory (Ram)1
Hard Disk (Hdd)11
DirectxYes
Video Ram
Pixel Shader3.0
Vertex Shader3.0
Operating System (Os)Windows XP SP2, Windows Vista
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Chronicles of Riddick: Dark Athena Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz | Amd: AMD Athlon X2 5200+
Gpu (Video Card)Nvidia: Ati Radeon HD 3850 | Amd: Nvidia Geforce 8800 GT
Memory (Ram)2
Hard Disk (Hdd)11
DirectxYes
Video Ram
Pixel Shader3.0
Vertex Shader3.0
Operating System (Os)Windows XP SP2, Windows Vista

Chronicles of Riddick: Dark Athena oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Chronicles of Riddick: Dark Athena Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Chronicles of Riddick: Dark Athena oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Chronicles of Riddick: Dark Athena oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Chronicles of Riddick: Dark Athena dosya boyutu ?, Chronicles of Riddick: Dark Athena kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Chronicles of Riddick: Dark Athena ne kadar yer kaplar ? Chronicles of Riddick: Dark Athena Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Chronicles of Riddick: Dark Athena oynatır mı ?, Chronicles of Riddick: Dark Athena kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.