Castlevania: Lords of Shadow 2 Sistem Gereksinimleri

Castlevania: Lords of Shadow 2 Sistem Gereksinimleri, Castlevania: Lords of Shadow 2 Oyun Gereksinimleri, Castlevania: Lords of Shadow 2 Bilgisayarım ...

Castlevania: Lords of Shadow 2 Sistem Gereksinimleri

Castlevania: Lords of Shadow 2 oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Castlevania: Lords of Shadow 2 kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Castlevania: Lords of Shadow 2 Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Castlevania: Lords of Shadow 2 oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Castlevania: Lords of Shadow 2 oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Castlevania: Lords of Shadow 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core 2 e4600 Duo | Amd: AMD Athlon 64 X2 4600
Gpu (Video Card)Nvidia: Direct X9 compatible video card 512Mb RAM (NVIDIA GeForce 6800/ ATI Radeon x1650) | Amd:
Memory (Ram)2
Hard Disk (Hdd)10
DirectxYes
Video Ram512
Pixel Shader3.0
Vertex Shader3.0
Operating System (Os)Windows XP
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Castlevania: Lords of Shadow 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: | Amd: Quad Core CPU
Gpu (Video Card)Nvidia: ATI Radeon HD 5850) | Amd: Direct X11 compatible video card with 1024Mb RAM (NVIDIA GeForce GTX 460
Memory (Ram)2
Hard Disk (Hdd)10
DirectxYes
Video Ram1024
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows 7

Castlevania: Lords of Shadow 2 oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Castlevania: Lords of Shadow 2 Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Castlevania: Lords of Shadow 2 oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Castlevania: Lords of Shadow 2 oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Castlevania: Lords of Shadow 2 dosya boyutu ?, Castlevania: Lords of Shadow 2 kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Castlevania: Lords of Shadow 2 ne kadar yer kaplar ? Castlevania: Lords of Shadow 2 Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Castlevania: Lords of Shadow 2 oynatır mı ?, Castlevania: Lords of Shadow 2 kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.