Call of Juarez: Bound in Blood Sistem Gereksinimleri

Call of Juarez: Bound in Blood Sistem Gereksinimleri, Call of Juarez: Bound in Blood Oyun Gereksinimleri, Call of Juarez: Bound in Blood Bilgisayarım ...

Call of Juarez: Bound in Blood Sistem Gereksinimleri

Call of Juarez: Bound in Blood oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Call of Juarez: Bound in Blood kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Call of Juarez: Bound in Blood Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Call of Juarez: Bound in Blood oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Call of Juarez: Bound in Blood oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Call of Juarez: Bound in Blood Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: | Amd: Intel Pentium 4 3.2 GHz
Gpu (Video Card)Nvidia: 256 MB DirectX 10.0–compliant video card | Amd: ATI RADEON X1650-1950/HD 2400-2900/3650-3870/4650-4870 series)
Memory (Ram)TOTAL
Hard Disk (Hdd)4
DirectxYes
Video Ram
Pixel Shader3.0
Vertex Shader3.0
Operating System (Os)Windows XP (with SP3) or Windows Vista (with SP1)
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Call of Juarez: Bound in Blood Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: | Amd: Intel Core 2 Duo Family
Gpu (Video Card)Nvidia: 512 MB NVidia 8600 GTS | Amd: ATI X1900
Memory (Ram)TOTAL
Hard Disk (Hdd)4
DirectxYes
Video Ram
Pixel Shader3.0
Vertex Shader3.0
Operating System (Os)Windows XP (with SP3) or Windows Vista (with SP1)

Call of Juarez: Bound in Blood oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Call of Juarez: Bound in Blood Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Call of Juarez: Bound in Blood oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Call of Juarez: Bound in Blood oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Call of Juarez: Bound in Blood dosya boyutu ?, Call of Juarez: Bound in Blood kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Call of Juarez: Bound in Blood ne kadar yer kaplar ? Call of Juarez: Bound in Blood Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Call of Juarez: Bound in Blood oynatır mı ?, Call of Juarez: Bound in Blood kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.