Call of Duty: WW2 Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: WW2 Sistem Gereksinimleri, Call of Duty: WW2 Oyun Gereksinimleri, Call of Duty: WW2 Bilgisayarım Çalıştırır mı? Call of Duty: WW2 Çalışt...

Call of Duty: WW2 Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: WW2 oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Call of Duty: WW2 kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Call of Duty: WW2 Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Call of Duty: WW2 oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Call of Duty: WW2 oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Call of Duty: WW2 Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core i3 3225 3.3 GHz | Amd: AMD Ryzen 5 1400
Gpu (Video Card)Nvidia: AMD RX 550 | Amd: GTX 1050 or ATI Radeon HD 7850 @ 2GB
Memory (Ram)8
Hard Disk (Hdd)90
DirectxYes
Video Ram2048
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows 7 64-Bit or later
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Call of Duty: WW2 Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core i5-2400 | Amd: AMD Ryzen R5 1600X
Gpu (Video Card)Nvidia: AMD RX 580 | Amd: GTX 1060 @ 6GB or AMD Radeon R9 390
Memory (Ram)12
Hard Disk (Hdd)90
DirectxYes
Video Ram6
Pixel Shader5.1
Vertex Shader5.1
Operating System (Os)Windows 10

Call of Duty: WW2 oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Call of Duty: WW2 Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Call of Duty: WW2 oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Call of Duty: WW2 oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Call of Duty: WW2 dosya boyutu ?, Call of Duty: WW2 kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Call of Duty: WW2 ne kadar yer kaplar ? Call of Duty: WW2 Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Call of Duty: WW2 oynatır mı ?, Call of Duty: WW2 kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.