Call of Duty: Modern Warfare 2 Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Modern Warfare 2 Sistem Gereksinimleri, Call of Duty: Modern Warfare 2 Oyun Gereksinimleri, Call of Duty: Modern Warfare 2 Bilgisayarım ...

Call of Duty: Modern Warfare 2 Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Modern Warfare 2 oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Call of Duty: Modern Warfare 2 kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Call of Duty: Modern Warfare 2 Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Call of Duty: Modern Warfare 2 oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Call of Duty: Modern Warfare 2 oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Pentium 4 3.2 GHz | Amd: AMD Athlon 64 3200+ processor supported
Gpu (Video Card)Nvidia: 256 MB NVIDIA GeForce 6600 GT | Amd: ATI Radeon 1600 XT
Memory (Ram)1
Hard Disk (Hdd)12
DirectxYes
Video Ram256
Pixel Shader3.0
Vertex Shader3.0
Operating System (Os)Microsoft Windows XP, Windows Vista and Windows 7 (Windows 95/98/ME/2000 are unsupported)
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: NULL | Amd: NULL
Gpu (Video Card)Nvidia: NULL | Amd: NULL
Memory (Ram)NULL
Hard Disk (Hdd)NULL
DirectxNULL
Video Ram
Pixel Shader
Vertex Shader
Operating System (Os)NULL

Call of Duty: Modern Warfare 2 oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Call of Duty: Modern Warfare 2 Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Call of Duty: Modern Warfare 2 oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Call of Duty: Modern Warfare 2 oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Call of Duty: Modern Warfare 2 dosya boyutu ?, Call of Duty: Modern Warfare 2 kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Call of Duty: Modern Warfare 2 ne kadar yer kaplar ? Call of Duty: Modern Warfare 2 Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Call of Duty: Modern Warfare 2 oynatır mı ?, Call of Duty: Modern Warfare 2 kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.