Call of Duty: Infinite Warfare - Digital Deluxe Edition Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Infinite Warfare - Digital Deluxe Edition Sistem Gereksinimleri, Call of Duty: Infinite Warfare - Digital Deluxe Edition Oyun Gereksinim...

Call of Duty: Infinite Warfare - Digital Deluxe Edition Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Infinite Warfare - Digital Deluxe Edition oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Call of Duty: Infinite Warfare - Digital Deluxe Edition kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Call of Duty: Infinite Warfare - Digital Deluxe Edition Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Call of Duty: Infinite Warfare - Digital Deluxe Edition oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Call of Duty: Infinite Warfare - Digital Deluxe Edition oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Call of Duty: Infinite Warfare - Digital Deluxe Edition Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core i3-3225 @ 3.30GHz | Amd: equivalent
Gpu (Video Card)Nvidia: AMD Radeon HD 7850 2GB | Amd: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB
Memory (Ram)8
Hard Disk (Hdd)70
DirectxDirectX
Video Ram2048
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows 7 64-Bit or later
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Call of Duty: Infinite Warfare - Digital Deluxe Edition Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: NULL | Amd: NULL
Gpu (Video Card)Nvidia: NULL | Amd: NULL
Memory (Ram)NULL
Hard Disk (Hdd)NULL
DirectxNULL
Video Ram
Pixel Shader
Vertex Shader
Operating System (Os)NULL

Call of Duty: Infinite Warfare - Digital Deluxe Edition oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Call of Duty: Infinite Warfare - Digital Deluxe Edition Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Call of Duty: Infinite Warfare - Digital Deluxe Edition oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Call of Duty: Infinite Warfare - Digital Deluxe Edition oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Call of Duty: Infinite Warfare - Digital Deluxe Edition dosya boyutu ?, Call of Duty: Infinite Warfare - Digital Deluxe Edition kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Call of Duty: Infinite Warfare - Digital Deluxe Edition ne kadar yer kaplar ? Call of Duty: Infinite Warfare - Digital Deluxe Edition Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Call of Duty: Infinite Warfare - Digital Deluxe Edition oynatır mı ?, Call of Duty: Infinite Warfare - Digital Deluxe Edition kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.