Call of Duty: Ghosts - Onslaught Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Ghosts - Onslaught Sistem Gereksinimleri, Call of Duty: Ghosts - Onslaught Oyun Gereksinimleri, Call of Duty: Ghosts - Onslaught Bilgisa...

Call of Duty: Ghosts - Onslaught Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Ghosts - Onslaught oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Call of Duty: Ghosts - Onslaught kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Call of Duty: Ghosts - Onslaught Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Call of Duty: Ghosts - Onslaught oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Call of Duty: Ghosts - Onslaught oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Call of Duty: Ghosts - Onslaught Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core 2 Duo E8200 2.66 GHz | Amd: AMD Phenom X3 8750 2.4 GHz or better
Gpu (Video Card)Nvidia: ATI Radeon HD 5870 or better | Amd: NVIDIA GeForce GTS 450
Memory (Ram)6
Hard Disk (Hdd)
DirectxYes
Video Ram
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Call of Duty: Ghosts - Onslaught Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Phenom II X4 805 | Amd: Intel Core i5 – 680 @ 3.6GHz
Gpu (Video Card)Nvidia: NVIDIA GeForce GTX 760 | Amd: Radeon HD 7950
Memory (Ram)8
Hard Disk (Hdd)
DirectxYes
Video Ram
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit

Call of Duty: Ghosts - Onslaught oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Call of Duty: Ghosts - Onslaught Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Call of Duty: Ghosts - Onslaught oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Call of Duty: Ghosts - Onslaught oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Call of Duty: Ghosts - Onslaught dosya boyutu ?, Call of Duty: Ghosts - Onslaught kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Call of Duty: Ghosts - Onslaught ne kadar yer kaplar ? Call of Duty: Ghosts - Onslaught Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Call of Duty: Ghosts - Onslaught oynatır mı ?, Call of Duty: Ghosts - Onslaught kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.