Call of Duty: Ghosts Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Ghosts Sistem Gereksinimleri, Call of Duty: Ghosts Oyun Gereksinimleri, Call of Duty: Ghosts Bilgisayarım Çalıştırır mı? Call of Duty: G...

Call of Duty: Ghosts Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Ghosts oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Call of Duty: Ghosts kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Call of Duty: Ghosts Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Call of Duty: Ghosts oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Call of Duty: Ghosts oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Call of Duty: Ghosts Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core 2 Duo E8200 2.66 GHZ | Amd: AMD Phenom X3 8750 2.4 GHZ or better
Gpu (Video Card)Nvidia: ATI Radeon HD 5870 or better | Amd: NVIDIA GeForce GTS 450
Memory (Ram)6
Hard Disk (Hdd)40
DirectxYes
Video Ram1024
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Call of Duty: Ghosts Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: NULL | Amd: NULL
Gpu (Video Card)Nvidia: NULL | Amd: NULL
Memory (Ram)NULL
Hard Disk (Hdd)NULL
DirectxNULL
Video Ram
Pixel Shader
Vertex Shader
Operating System (Os)NULL

Call of Duty: Ghosts oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Call of Duty: Ghosts Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Call of Duty: Ghosts oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Call of Duty: Ghosts oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Call of Duty: Ghosts dosya boyutu ?, Call of Duty: Ghosts kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Call of Duty: Ghosts ne kadar yer kaplar ? Call of Duty: Ghosts Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Call of Duty: Ghosts oynatır mı ?, Call of Duty: Ghosts kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.