Call of Duty: Black Ops III - Digital Deluxe Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Black Ops III - Digital Deluxe Sistem Gereksinimleri, Call of Duty: Black Ops III - Digital Deluxe Oyun Gereksinimleri, Call of Duty: Bl...

Call of Duty: Black Ops III - Digital Deluxe Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Black Ops III - Digital Deluxe oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Call of Duty: Black Ops III - Digital Deluxe kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Call of Duty: Black Ops III - Digital Deluxe Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Call of Duty: Black Ops III - Digital Deluxe oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Call of Duty: Black Ops III - Digital Deluxe oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Call of Duty: Black Ops III - Digital Deluxe Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core i3-530 @ 2.93 GHz | Amd: AMD Phenom II X4 810 @ 2.60 GHz
Gpu (Video Card)Nvidia: ATI Radeon HD 6970 @ 1GB | Amd: NVIDIA GeForce GTX 470 @ 1GB
Memory (Ram)6
Hard Disk (Hdd)
Directx
Video Ram1
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Call of Duty: Black Ops III - Digital Deluxe Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: NULL | Amd: NULL
Gpu (Video Card)Nvidia: NULL | Amd: NULL
Memory (Ram)NULL
Hard Disk (Hdd)NULL
DirectxNULL
Video Ram
Pixel Shader
Vertex Shader
Operating System (Os)NULL

Call of Duty: Black Ops III - Digital Deluxe oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Call of Duty: Black Ops III - Digital Deluxe Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Call of Duty: Black Ops III - Digital Deluxe oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Call of Duty: Black Ops III - Digital Deluxe oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Call of Duty: Black Ops III - Digital Deluxe dosya boyutu ?, Call of Duty: Black Ops III - Digital Deluxe kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Call of Duty: Black Ops III - Digital Deluxe ne kadar yer kaplar ? Call of Duty: Black Ops III - Digital Deluxe Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Call of Duty: Black Ops III - Digital Deluxe oynatır mı ?, Call of Duty: Black Ops III - Digital Deluxe kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.