Call of Duty: Black Ops II - Revolution Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Black Ops II - Revolution Sistem Gereksinimleri, Call of Duty: Black Ops II - Revolution Oyun Gereksinimleri, Call of Duty: Black Ops II...

Call of Duty: Black Ops II - Revolution Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Black Ops II - Revolution oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Call of Duty: Black Ops II - Revolution kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Call of Duty: Black Ops II - Revolution Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Call of Duty: Black Ops II - Revolution oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Call of Duty: Black Ops II - Revolution oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Call of Duty: Black Ops II - Revolution Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core2 Duo E8200 2.66 GHz | Amd: AMD Phenom X3 8750 2.4 GHz
Gpu (Video Card)Nvidia: ATI Radeon HD 3870 512 MB | Amd: Nvidia GeForce 8800GT 512 MB
Memory (Ram)2
Hard Disk (Hdd)16
DirectxYes
Video Ram512
Pixel Shader4.0
Vertex Shader4.0
Operating System (Os)Windows Vista SP2 or Windows 7
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Call of Duty: Black Ops II - Revolution Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: NULL | Amd: NULL
Gpu (Video Card)Nvidia: NULL | Amd: NULL
Memory (Ram)NULL
Hard Disk (Hdd)NULL
DirectxNULL
Video Ram
Pixel Shader
Vertex Shader
Operating System (Os)NULL

Call of Duty: Black Ops II - Revolution oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Call of Duty: Black Ops II - Revolution Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Call of Duty: Black Ops II - Revolution oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Call of Duty: Black Ops II - Revolution oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Call of Duty: Black Ops II - Revolution dosya boyutu ?, Call of Duty: Black Ops II - Revolution kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Call of Duty: Black Ops II - Revolution ne kadar yer kaplar ? Call of Duty: Black Ops II - Revolution Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Call of Duty: Black Ops II - Revolution oynatır mı ?, Call of Duty: Black Ops II - Revolution kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.