Call of Duty: Black Ops II - Apocalypse Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Black Ops II - Apocalypse Sistem Gereksinimleri, Call of Duty: Black Ops II - Apocalypse Oyun Gereksinimleri, Call of Duty: Black Ops II...

Call of Duty: Black Ops II - Apocalypse Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Black Ops II - Apocalypse oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Call of Duty: Black Ops II - Apocalypse kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Call of Duty: Black Ops II - Apocalypse Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Call of Duty: Black Ops II - Apocalypse oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Call of Duty: Black Ops II - Apocalypse oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Call of Duty: Black Ops II - Apocalypse Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core 2 Duo E8200 2.66 GHz | Amd: AMD Phenom X3 8750 2.4 GHz processor
Gpu (Video Card)Nvidia: AMD Radeon HD 3870 512MB | Amd: Nvidia Geforce 8800 GT 512MB
Memory (Ram)2
Hard Disk (Hdd)16
DirectxYes
Video Ram512
Pixel Shader3.0
Vertex Shader3.0
Operating System (Os)Windows Vista/ Windows 7
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Call of Duty: Black Ops II - Apocalypse Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: NULL | Amd: NULL
Gpu (Video Card)Nvidia: NULL | Amd: NULL
Memory (Ram)NULL
Hard Disk (Hdd)NULL
DirectxNULL
Video Ram
Pixel Shader
Vertex Shader
Operating System (Os)NULL

Call of Duty: Black Ops II - Apocalypse oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Call of Duty: Black Ops II - Apocalypse Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Call of Duty: Black Ops II - Apocalypse oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Call of Duty: Black Ops II - Apocalypse oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Call of Duty: Black Ops II - Apocalypse dosya boyutu ?, Call of Duty: Black Ops II - Apocalypse kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Call of Duty: Black Ops II - Apocalypse ne kadar yer kaplar ? Call of Duty: Black Ops II - Apocalypse Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Call of Duty: Black Ops II - Apocalypse oynatır mı ?, Call of Duty: Black Ops II - Apocalypse kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.