Call of Duty: Black Ops Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Black Ops Sistem Gereksinimleri, Call of Duty: Black Ops Oyun Gereksinimleri, Call of Duty: Black Ops Bilgisayarım Çalıştırır mı? Call o...

Call of Duty: Black Ops Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Black Ops oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Call of Duty: Black Ops kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Call of Duty: Black Ops Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Call of Duty: Black Ops oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Call of Duty: Black Ops oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Call of Duty: Black Ops Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel® Core™2 Duo E6600 | Amd: AMD Phenom™ X3 8750
Gpu (Video Card)Nvidia: ATI Radeon® X1950Pro or better | Amd: Shader 3.0 or better 256MB NVIDIA® GeForce® 8600GT
Memory (Ram)2
Hard Disk (Hdd)12
Directx
Video Ram256
Pixel Shader3.0
Vertex Shader3.0
Operating System (Os)Windows® Vista / XP / 7
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Call of Duty: Black Ops Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: NULL | Amd: NULL
Gpu (Video Card)Nvidia: NULL | Amd: NULL
Memory (Ram)NULL
Hard Disk (Hdd)NULL
DirectxNULL
Video Ram
Pixel Shader
Vertex Shader
Operating System (Os)NULL

Call of Duty: Black Ops oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Call of Duty: Black Ops Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Call of Duty: Black Ops oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Call of Duty: Black Ops oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Call of Duty: Black Ops dosya boyutu ?, Call of Duty: Black Ops kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Call of Duty: Black Ops ne kadar yer kaplar ? Call of Duty: Black Ops Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Call of Duty: Black Ops oynatır mı ?, Call of Duty: Black Ops kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.