Call of Duty: Black Ops 4 Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Black Ops 4 Sistem Gereksinimleri, Call of Duty: Black Ops 4 Oyun Gereksinimleri, Call of Duty: Black Ops 4 Bilgisayarım Çalıştırır mı? ...

Call of Duty: Black Ops 4 Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Black Ops 4 oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Call of Duty: Black Ops 4 kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Call of Duty: Black Ops 4 Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Call of Duty: Black Ops 4 oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Call of Duty: Black Ops 4 oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Call of Duty: Black Ops 4 Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core i3-4340 | Amd: AMD FX-6300 processor
Gpu (Video Card)Nvidia: NVIDIA GeForce GTX 660 2 GB | Amd: Radeon HD 7950 2 GB
Memory (Ram)8
Hard Disk (Hdd)80
DirectxYes
Video Ram2
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows 7 64-Bit or later
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Call of Duty: Black Ops 4 Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core i5-2500K | Amd: AMD Ryzen R5 1600X processor
Gpu (Video Card)Nvidia: Nvidia GeForce GTX 970 | Amd: AMD Radeon R9 390
Memory (Ram)12
Hard Disk (Hdd)80
DirectxYes
Video Ram4
Pixel Shader5.1
Vertex Shader5.1
Operating System (Os)Windows 10 64 Bit

Call of Duty: Black Ops 4 oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Call of Duty: Black Ops 4 Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Call of Duty: Black Ops 4 oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Call of Duty: Black Ops 4 oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Call of Duty: Black Ops 4 dosya boyutu ?, Call of Duty: Black Ops 4 kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Call of Duty: Black Ops 4 ne kadar yer kaplar ? Call of Duty: Black Ops 4 Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Call of Duty: Black Ops 4 oynatır mı ?, Call of Duty: Black Ops 4 kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.