Call of Duty: Advanced Warfare - Havoc Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Advanced Warfare - Havoc Sistem Gereksinimleri, Call of Duty: Advanced Warfare - Havoc Oyun Gereksinimleri, Call of Duty: Advanced Warfa...

Call of Duty: Advanced Warfare - Havoc Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Advanced Warfare - Havoc oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Call of Duty: Advanced Warfare - Havoc kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Call of Duty: Advanced Warfare - Havoc Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Call of Duty: Advanced Warfare - Havoc oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Call of Duty: Advanced Warfare - Havoc oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Call of Duty: Advanced Warfare - Havoc Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core i3-530 @ 2.93 GHz | Amd: AMD Phenom II X4 810 @ 2.60 GHz
Gpu (Video Card)Nvidia: AMD Radeon HD 5870 (1 GB) | Amd: NVIDIA GeForce GTS 450 (1 GB)
Memory (Ram)6
Hard Disk (Hdd)55
DirectxYes
Video Ram1
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Call of Duty: Advanced Warfare - Havoc Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: | Amd: Intel Core i5-2500K @ 3.30GHz
Gpu (Video Card)Nvidia: NVIDIA GeForce GTX 760 (4 GB) | Amd:
Memory (Ram)8
Hard Disk (Hdd)55
DirectxYes
Video Ram4
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit

Call of Duty: Advanced Warfare - Havoc oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Call of Duty: Advanced Warfare - Havoc Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Call of Duty: Advanced Warfare - Havoc oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Call of Duty: Advanced Warfare - Havoc oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Call of Duty: Advanced Warfare - Havoc dosya boyutu ?, Call of Duty: Advanced Warfare - Havoc kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Call of Duty: Advanced Warfare - Havoc ne kadar yer kaplar ? Call of Duty: Advanced Warfare - Havoc Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Call of Duty: Advanced Warfare - Havoc oynatır mı ?, Call of Duty: Advanced Warfare - Havoc kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.