Call of Duty: Advanced Warfare Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Advanced Warfare Sistem Gereksinimleri, Call of Duty: Advanced Warfare Oyun Gereksinimleri, Call of Duty: Advanced Warfare Bilgisayarım ...

Call of Duty: Advanced Warfare Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Advanced Warfare oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Call of Duty: Advanced Warfare kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Call of Duty: Advanced Warfare Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Call of Duty: Advanced Warfare oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Call of Duty: Advanced Warfare oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Call of Duty: Advanced Warfare Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core i3-530 @ 2.93GHz | Amd: AMD Phenom II X4 810
Gpu (Video Card)Nvidia: GeForce GTS 450 | Amd: Radeon HD 5870
Memory (Ram)6
Hard Disk (Hdd)55
DirectxDirectX
Video Ram1
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Call of Duty: Advanced Warfare Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core i5-2500K @ 3.30GHz | Amd: NULL
Gpu (Video Card)Nvidia: GeForce GTX 760 | Amd: NULL
Memory (Ram)8
Hard Disk (Hdd)55
DirectxDirectX
Video Ram4
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit

Call of Duty: Advanced Warfare oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Call of Duty: Advanced Warfare Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Call of Duty: Advanced Warfare oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Call of Duty: Advanced Warfare oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Call of Duty: Advanced Warfare dosya boyutu ?, Call of Duty: Advanced Warfare kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Call of Duty: Advanced Warfare ne kadar yer kaplar ? Call of Duty: Advanced Warfare Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Call of Duty: Advanced Warfare oynatır mı ?, Call of Duty: Advanced Warfare kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.