Call of Duty 4: Modern Warfare Sistem Gereksinimleri

Call of Duty 4: Modern Warfare Sistem Gereksinimleri, Call of Duty 4: Modern Warfare Oyun Gereksinimleri, Call of Duty 4: Modern Warfare Bilgisayarım ...

Call of Duty 4: Modern Warfare Sistem Gereksinimleri

Call of Duty 4: Modern Warfare oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Call of Duty 4: Modern Warfare kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Call of Duty 4: Modern Warfare Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Call of Duty 4: Modern Warfare oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Call of Duty 4: Modern Warfare oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Call of Duty 4: Modern Warfare Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Pentium 4 2.40GHz | Amd: AMD Athlon 2800+
Gpu (Video Card)Nvidia: GeForce 6600 | Amd: RADEON 9800 PRO
Memory (Ram)512
Hard Disk (Hdd)8
DirectxDirectX 9
Video Ram128
Pixel Shader2.0
Vertex Shader2.0
Operating System (Os)Windows XP/Vista
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Call of Duty 4: Modern Warfare Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core2 Duo P8600 @ 2.40GHz | Amd: NULL
Gpu (Video Card)Nvidia: GeForce 7800 GT | Amd: Radeon X1800 GTO
Memory (Ram)1
Hard Disk (Hdd)8
DirectxDirectX 9
Video Ram256
Pixel Shader3.0
Vertex Shader3.0
Operating System (Os)Windows XP/Vista

Call of Duty 4: Modern Warfare oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Call of Duty 4: Modern Warfare Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Call of Duty 4: Modern Warfare oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Call of Duty 4: Modern Warfare oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Call of Duty 4: Modern Warfare dosya boyutu ?, Call of Duty 4: Modern Warfare kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Call of Duty 4: Modern Warfare ne kadar yer kaplar ? Call of Duty 4: Modern Warfare Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Call of Duty 4: Modern Warfare oynatır mı ?, Call of Duty 4: Modern Warfare kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.