Call of Duty 2 Sistem Gereksinimleri

Call of Duty 2 Sistem Gereksinimleri, Call of Duty 2 Oyun Gereksinimleri, Call of Duty 2 Bilgisayarım Çalıştırır mı? Call of Duty 2 Çalıştırabilir miy...

Call of Duty 2 Sistem Gereksinimleri

Call of Duty 2 oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Call of Duty 2 kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Call of Duty 2 Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Call of Duty 2 oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Call of Duty 2 oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Call of Duty 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Pentium 4 1.40GHz | Amd: AMD Athlon XP 1500
Gpu (Video Card)Nvidia: GeForce 310 | Amd: Radeon HD 8500M
Memory (Ram)256
Hard Disk (Hdd)4
DirectxDirectX 9
Video Ram64
Pixel Shader1.1
Vertex Shader1.1
Operating System (Os)English version of Windows 2000/XP
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Call of Duty 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Pentium 4 1.40GHz | Amd: AMD Athlon XP 1500
Gpu (Video Card)Nvidia: GeForce 6800 | Amd: NULL
Memory (Ram)512
Hard Disk (Hdd)4
DirectxDirectX 9
Video Ram128
Pixel Shader2.0
Vertex Shader2.0
Operating System (Os)English version of Windows 2000/XP

Call of Duty 2 oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Call of Duty 2 Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Call of Duty 2 oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Call of Duty 2 oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Call of Duty 2 dosya boyutu ?, Call of Duty 2 kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Call of Duty 2 ne kadar yer kaplar ? Call of Duty 2 Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Call of Duty 2 oynatır mı ?, Call of Duty 2 kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.