Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth Sistem Gereksinimleri

Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth Sistem Gereksinimleri, Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth Oyun Gereksinimleri, Call of Cthulhu: Dar...

Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth Sistem Gereksinimleri

Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: | Amd: Pentium III/Athlon
Gpu (Video Card)Nvidia: ATI Radeon 9600+) | Amd: DirectX 8.1 3D compliant video card with 64MB RAM (NVIDIA GeForce3+
Memory (Ram)TOTAL
Hard Disk (Hdd)2
DirectxYes
Video Ram
Pixel Shader1.1
Vertex Shader1.1
Operating System (Os)Windows 98SE/ME/2000/XP
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: | Amd: Pentium 4/Athlon XP
Gpu (Video Card)Nvidia: ATI Radeon X300) | Amd: DirectX 9.0 3D compliant video card with 128MB RAM (GeForce FX+
Memory (Ram)TOTAL
Hard Disk (Hdd)2
DirectxYes
Video Ram
Pixel Shader2.0
Vertex Shader2.0
Operating System (Os)Windows 2000/XP

Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth dosya boyutu ?, Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth ne kadar yer kaplar ? Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth oynatır mı ?, Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.