Bully: Scholarship Edition Sistem Gereksinimleri

Bully: Scholarship Edition Sistem Gereksinimleri, Bully: Scholarship Edition Oyun Gereksinimleri, Bully: Scholarship Edition Bilgisayarım Çalıştırır m...

Bully: Scholarship Edition Sistem Gereksinimleri

Bully: Scholarship Edition oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Bully: Scholarship Edition kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Bully: Scholarship Edition Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Bully: Scholarship Edition oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Bully: Scholarship Edition oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Bully: Scholarship Edition Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Pentium 4 (3+ GHZ) | Amd: AMD Athlon 3000+
Gpu (Video Card)Nvidia: ATI Radeon X1300 or better) | Amd: DirectX 9.0c Shader 3.0 supported (NVIDIA GeForce 6800 or 7300
Memory (Ram)TOTAL
Hard Disk (Hdd)4.7
DirectxYes
Video Ram
Pixel Shader3.0
Vertex Shader3.0
Operating System (Os)Windows XP / Windows Vista
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Bully: Scholarship Edition Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: NULL | Amd: NULL
Gpu (Video Card)Nvidia: NULL | Amd: NULL
Memory (Ram)NULL
Hard Disk (Hdd)NULL
DirectxNULL
Video Ram
Pixel Shader
Vertex Shader
Operating System (Os)NULL

Bully: Scholarship Edition oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Bully: Scholarship Edition Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Bully: Scholarship Edition oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Bully: Scholarship Edition oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Bully: Scholarship Edition dosya boyutu ?, Bully: Scholarship Edition kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Bully: Scholarship Edition ne kadar yer kaplar ? Bully: Scholarship Edition Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Bully: Scholarship Edition oynatır mı ?, Bully: Scholarship Edition kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.