Broken Sword: The Sleeping Dragon Sistem Gereksinimleri

Broken Sword: The Sleeping Dragon Sistem Gereksinimleri, Broken Sword: The Sleeping Dragon Oyun Gereksinimleri, Broken Sword: The Sleeping Dragon Bilg...

Broken Sword: The Sleeping Dragon Sistem Gereksinimleri

Broken Sword: The Sleeping Dragon oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Broken Sword: The Sleeping Dragon kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Broken Sword: The Sleeping Dragon Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Broken Sword: The Sleeping Dragon oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Broken Sword: The Sleeping Dragon oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Broken Sword: The Sleeping Dragon Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: | Amd: Pentium III/Athlon
Gpu (Video Card)Nvidia: 64 MB GeForce2 | Amd: Equivalent
Memory (Ram)TOTAL
Hard Disk (Hdd)1
DirectxYes
Video Ram
Pixel Shader
Vertex Shader
Operating System (Os)Windows 98/ME/2000/XP
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Broken Sword: The Sleeping Dragon Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: | Amd: Pentium III/Athlon
Gpu (Video Card)Nvidia: 64 MB GeForce4 Ti 4200 | Amd: Equivalent
Memory (Ram)TOTAL
Hard Disk (Hdd)1
DirectxYes
Video Ram
Pixel Shader1.3
Vertex Shader1.1
Operating System (Os)Windows 98/ME/2000/XP

Broken Sword: The Sleeping Dragon oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Broken Sword: The Sleeping Dragon Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Broken Sword: The Sleeping Dragon oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Broken Sword: The Sleeping Dragon oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Broken Sword: The Sleeping Dragon dosya boyutu ?, Broken Sword: The Sleeping Dragon kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Broken Sword: The Sleeping Dragon ne kadar yer kaplar ? Broken Sword: The Sleeping Dragon Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Broken Sword: The Sleeping Dragon oynatır mı ?, Broken Sword: The Sleeping Dragon kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.