Blur Sistem Gereksinimleri

Blur Sistem Gereksinimleri, Blur Oyun Gereksinimleri, Blur Bilgisayarım Çalıştırır mı? Blur Çalıştırabilir miyim? Sistem gereksinimlerinizi kontrol ed...

Blur Sistem Gereksinimleri

Blur oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Blur kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Blur Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Blur oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Blur oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Blur Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Pentium D 940 @ 3.20GHz | Amd: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3800+
Gpu (Video Card)Nvidia: GeForce 6600 GT | Amd: Radeon X1600 XT
Memory (Ram)1
Hard Disk (Hdd)14
DirectxDirectX
Video Ram256
Pixel Shader3.0
Vertex Shader3.0
Operating System (Os)Microsoft(R) Windows(R) XP / Vista(R) / 7
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Blur Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core2 Duo E4300 @ 1.80GHz | Amd: AMD Athlon 64 FX-60 Dual Core
Gpu (Video Card)Nvidia: GeForce 7800 GT | Amd: ATI Radeon 1800XT
Memory (Ram)4
Hard Disk (Hdd)14
DirectxDirectX 9
Video Ram256
Pixel Shader3.0
Vertex Shader3.0
Operating System (Os)Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)

Blur oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Blur Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Blur oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Blur oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Blur dosya boyutu ?, Blur kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Blur ne kadar yer kaplar ? Blur Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Blur oynatır mı ?, Blur kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.