Block Survival: Legend of the Lost Islands Sistem Gereksinimleri

Block Survival: Legend of the Lost Islands Sistem Gereksinimleri, Block Survival: Legend of the Lost Islands Oyun Gereksinimleri, Block Survival: Lege...

Block Survival: Legend of the Lost Islands Sistem Gereksinimleri

Block Survival: Legend of the Lost Islands oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Block Survival: Legend of the Lost Islands kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Block Survival: Legend of the Lost Islands Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Block Survival: Legend of the Lost Islands oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Block Survival: Legend of the Lost Islands oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Block Survival: Legend of the Lost Islands Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: | Amd: Intel Core i3 (2 GHz)
Gpu (Video Card)Nvidia: 1 GB AMD 5570 | Amd: nVidia 450
Memory (Ram)4
Hard Disk (Hdd)2
Directx
Video Ram1
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows 7 32-bit
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Block Survival: Legend of the Lost Islands Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: | Amd: Intel i5-2300 (2.8 GHz)
Gpu (Video Card)Nvidia: 1 GB AMD 7950 | Amd: nVidia 670
Memory (Ram)8
Hard Disk (Hdd)4
Directx
Video Ram1
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows 10 64-bit

Block Survival: Legend of the Lost Islands oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Block Survival: Legend of the Lost Islands Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Block Survival: Legend of the Lost Islands oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Block Survival: Legend of the Lost Islands oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Block Survival: Legend of the Lost Islands dosya boyutu ?, Block Survival: Legend of the Lost Islands kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Block Survival: Legend of the Lost Islands ne kadar yer kaplar ? Block Survival: Legend of the Lost Islands Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Block Survival: Legend of the Lost Islands oynatır mı ?, Block Survival: Legend of the Lost Islands kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.