Blade and Soul Secrets of the Stratus Sistem Gereksinimleri

Blade and Soul Secrets of the Stratus Sistem Gereksinimleri, Blade and Soul Secrets of the Stratus Oyun Gereksinimleri, Blade and Soul Secrets of the ...

Blade and Soul Secrets of the Stratus Sistem Gereksinimleri

Blade and Soul Secrets of the Stratus oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Blade and Soul Secrets of the Stratus kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Blade and Soul Secrets of the Stratus Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Blade and Soul Secrets of the Stratus oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Blade and Soul Secrets of the Stratus oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Blade and Soul Secrets of the Stratus Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: | Amd: Info
Gpu (Video Card)Nvidia: AMD Radeon HD4600 | Amd: nVidia Geforce 8600GT
Memory (Ram)3
Hard Disk (Hdd)22
DirectxYes
Video Ram256
Pixel Shader4.0
Vertex Shader4.0
Operating System (Os)Windows 7
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Blade and Soul Secrets of the Stratus Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Quad Core | Amd: AMD Phenom II X4
Gpu (Video Card)Nvidia: AMD Radeon HD4850 | Amd: nVidia Geforce 8800GT
Memory (Ram)4
Hard Disk (Hdd)22
DirectxYes
Video Ram512
Pixel Shader4.0
Vertex Shader4.0
Operating System (Os)Windows 10 (64-bit)

Blade and Soul Secrets of the Stratus oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Blade and Soul Secrets of the Stratus Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Blade and Soul Secrets of the Stratus oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Blade and Soul Secrets of the Stratus oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Blade and Soul Secrets of the Stratus dosya boyutu ?, Blade and Soul Secrets of the Stratus kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Blade and Soul Secrets of the Stratus ne kadar yer kaplar ? Blade and Soul Secrets of the Stratus Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Blade and Soul Secrets of the Stratus oynatır mı ?, Blade and Soul Secrets of the Stratus kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.