Black Desert Online - Explorer's Package Sistem Gereksinimleri

Black Desert Online - Explorer's Package Sistem Gereksinimleri, Black Desert Online - Explorer's Package Oyun Gereksinimleri, Black Desert Online - Ex...

Black Desert Online - Explorer's Package Sistem Gereksinimleri

Black Desert Online - Explorer's Package oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Black Desert Online - Explorer's Package kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Black Desert Online - Explorer's Package Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Black Desert Online - Explorer's Package oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Black Desert Online - Explorer's Package oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Black Desert Online - Explorer's Package Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: | Amd: Intel Core i3-530 2.9 GHz
Gpu (Video Card)Nvidia: GTX 550Ti | Amd: GTX 650
Memory (Ram)6
Hard Disk (Hdd)52
Directx
Video Ram512
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows 7 or higher (32-bit or 64-bit)
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Black Desert Online - Explorer's Package Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: | Amd: Intel Core i5-650 3.2GHz
Gpu (Video Card)Nvidia: NVIDIA GTX 970 | Amd:
Memory (Ram)8
Hard Disk (Hdd)52
Directx
Video Ram4096
Pixel Shader5.1
Vertex Shader5.1
Operating System (Os)Windows 7 or higher (32-bit or 64-bit)

Black Desert Online - Explorer's Package oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Black Desert Online - Explorer's Package Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Black Desert Online - Explorer's Package oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Black Desert Online - Explorer's Package oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Black Desert Online - Explorer's Package dosya boyutu ?, Black Desert Online - Explorer's Package kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Black Desert Online - Explorer's Package ne kadar yer kaplar ? Black Desert Online - Explorer's Package Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Black Desert Online - Explorer's Package oynatır mı ?, Black Desert Online - Explorer's Package kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.