Black Desert Online Sistem Gereksinimleri

Black Desert Online Sistem Gereksinimleri, Black Desert Online Oyun Gereksinimleri, Black Desert Online Bilgisayarım Çalıştırır mı? Black Desert Onlin...

Black Desert Online Sistem Gereksinimleri

Black Desert Online oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Black Desert Online kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Black Desert Online Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Black Desert Online oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Black Desert Online oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Black Desert Online Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: | Amd: Intel Core i3-530 2.9 GHz
Gpu (Video Card)Nvidia: GTS 250 | Amd:
Memory (Ram)4
Hard Disk (Hdd)27
Directx
Video Ram512
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows 7 or higher (32-bit or 64-bit)
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Black Desert Online Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: | Amd: Intel Core i5-650 3.2GHz
Gpu (Video Card)Nvidia: NVIDIA GTX 970 | Amd:
Memory (Ram)8
Hard Disk (Hdd)27
Directx
Video Ram4096
Pixel Shader5.1
Vertex Shader5.1
Operating System (Os)Windows 7 or higher (32-bit or 64-bit)

Black Desert Online oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Black Desert Online Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Black Desert Online oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Black Desert Online oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Black Desert Online dosya boyutu ?, Black Desert Online kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Black Desert Online ne kadar yer kaplar ? Black Desert Online Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Black Desert Online oynatır mı ?, Black Desert Online kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.