BioShock Infinite - Season Pass Sistem Gereksinimleri

BioShock Infinite - Season Pass Sistem Gereksinimleri, BioShock Infinite - Season Pass Oyun Gereksinimleri, BioShock Infinite - Season Pass Bilgisayar...

BioShock Infinite - Season Pass Sistem Gereksinimleri

BioShock Infinite - Season Pass oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. BioShock Infinite - Season Pass kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel BioShock Infinite - Season Pass Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! BioShock Infinite - Season Pass oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. BioShock Infinite - Season Pass oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

BioShock Infinite - Season Pass Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core 2 DUO 2.4 GHz | Amd: AMD Athlon X2 2.7 GHz
Gpu (Video Card)Nvidia: DirectX10 Compatible ATI Radeon HD 3870 | Amd: Intel HD 3000 Integrated Graphics
Memory (Ram)2
Hard Disk (Hdd)20
DirectxYes
Video Ram512
Pixel Shader4.0
Vertex Shader4.0
Operating System (Os)Windows Vista Service Pack 2 32-bit
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

BioShock Infinite - Season Pass Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: | Amd: Info
Gpu (Video Card)Nvidia: DirectX11 Compatible | Amd: NVIDIA GeForce GTX 560
Memory (Ram)4
Hard Disk (Hdd)30
DirectxYes
Video Ram1024
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows 7 Service Pack 1 64-bit

BioShock Infinite - Season Pass oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. BioShock Infinite - Season Pass Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde BioShock Infinite - Season Pass oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. BioShock Infinite - Season Pass oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. BioShock Infinite - Season Pass dosya boyutu ?, BioShock Infinite - Season Pass kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, BioShock Infinite - Season Pass ne kadar yer kaplar ? BioShock Infinite - Season Pass Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım BioShock Infinite - Season Pass oynatır mı ?, BioShock Infinite - Season Pass kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.