Bioshock Infinite: Columbia's Finest Sistem Gereksinimleri

Bioshock Infinite: Columbia's Finest Sistem Gereksinimleri, Bioshock Infinite: Columbia's Finest Oyun Gereksinimleri, Bioshock Infinite: Columbia's Fi...

Bioshock Infinite: Columbia's Finest Sistem Gereksinimleri

Bioshock Infinite: Columbia's Finest oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Bioshock Infinite: Columbia's Finest kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Bioshock Infinite: Columbia's Finest Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Bioshock Infinite: Columbia's Finest oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Bioshock Infinite: Columbia's Finest oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Bioshock Infinite: Columbia's Finest Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core 2 DUO 2.4 GHz | Amd: AMD Athlon X2 2.7 GHz
Gpu (Video Card)Nvidia: DirectX10 Compatible ATI Radeon HD 3870 | Amd: Intel HD 3000 Integrated Graphics
Memory (Ram)2
Hard Disk (Hdd)20
DirectxYes
Video Ram512
Pixel Shader4.0
Vertex Shader4.0
Operating System (Os)Windows Vista Service Pack 2 32-bit
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Bioshock Infinite: Columbia's Finest Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: | Amd: Info
Gpu (Video Card)Nvidia: DirectX11 Compatible | Amd: NVIDIA GeForce GTX 560
Memory (Ram)4
Hard Disk (Hdd)30
DirectxYes
Video Ram1024
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows 7 Service Pack 1 64-bit

Bioshock Infinite: Columbia's Finest oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Bioshock Infinite: Columbia's Finest Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Bioshock Infinite: Columbia's Finest oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Bioshock Infinite: Columbia's Finest oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Bioshock Infinite: Columbia's Finest dosya boyutu ?, Bioshock Infinite: Columbia's Finest kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Bioshock Infinite: Columbia's Finest ne kadar yer kaplar ? Bioshock Infinite: Columbia's Finest Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Bioshock Infinite: Columbia's Finest oynatır mı ?, Bioshock Infinite: Columbia's Finest kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.