Bioshock Infinite: Burial at Sea Sistem Gereksinimleri

Bioshock Infinite: Burial at Sea Sistem Gereksinimleri, Bioshock Infinite: Burial at Sea Oyun Gereksinimleri, Bioshock Infinite: Burial at Sea Bilgisa...

Bioshock Infinite: Burial at Sea Sistem Gereksinimleri

Bioshock Infinite: Burial at Sea oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Bioshock Infinite: Burial at Sea kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Bioshock Infinite: Burial at Sea Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Bioshock Infinite: Burial at Sea oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Bioshock Infinite: Burial at Sea oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Bioshock Infinite: Burial at Sea Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz | Amd: AMD Athlon X2 2.7 GHz
Gpu (Video Card)Nvidia: DirectX10 Compatible ATI Radeon HD 3870 | Amd: Intel HD 3000 Integrated Graphics
Memory (Ram)2
Hard Disk (Hdd)512
DirectxYes
Video Ram
Pixel Shader4.0
Vertex Shader4.0
Operating System (Os)Windows Vista Service Pack 2 32-bit
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Bioshock Infinite: Burial at Sea Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: | Amd: Quad Core Processor
Gpu (Video Card)Nvidia: DirectX11 Compatible | Amd: NVIDIA GeForce GTX 560
Memory (Ram)4
Hard Disk (Hdd)1
DirectxYes
Video Ram
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows 7 Service Pack 1 64-bit

Bioshock Infinite: Burial at Sea oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Bioshock Infinite: Burial at Sea Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Bioshock Infinite: Burial at Sea oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Bioshock Infinite: Burial at Sea oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Bioshock Infinite: Burial at Sea dosya boyutu ?, Bioshock Infinite: Burial at Sea kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Bioshock Infinite: Burial at Sea ne kadar yer kaplar ? Bioshock Infinite: Burial at Sea Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Bioshock Infinite: Burial at Sea oynatır mı ?, Bioshock Infinite: Burial at Sea kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.