Bioshock Infinite Sistem Gereksinimleri

Bioshock Infinite Sistem Gereksinimleri, Bioshock Infinite Oyun Gereksinimleri, Bioshock Infinite Bilgisayarım Çalıştırır mı? Bioshock Infinite Çalışt...

Bioshock Infinite Sistem Gereksinimleri

Bioshock Infinite oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Bioshock Infinite kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Bioshock Infinite Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Bioshock Infinite oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Bioshock Infinite oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Bioshock Infinite Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core 2 DUO 2.4 GHz | Amd: AMD Athlon X2 2.7 GHz
Gpu (Video Card)Nvidia: DirectX10 Compatible ATI Radeon HD 3870 | Amd: Intel HD 3000 Integrated Graphics
Memory (Ram)2
Hard Disk (Hdd)20
DirectxYes
Video Ram512
Pixel Shader4.0
Vertex Shader4.0
Operating System (Os)Windows Vista Service Pack 2 32-bit
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Bioshock Infinite Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: | Amd: Quad Core Processor
Gpu (Video Card)Nvidia: DirectX11 Compatible | Amd: NVIDIA GeForce GTX 560
Memory (Ram)4
Hard Disk (Hdd)30
DirectxYes
Video Ram1024
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows 7 Service Pack 1 64-bit

Bioshock Infinite oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Bioshock Infinite Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Bioshock Infinite oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Bioshock Infinite oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Bioshock Infinite dosya boyutu ?, Bioshock Infinite kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Bioshock Infinite ne kadar yer kaplar ? Bioshock Infinite Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Bioshock Infinite oynatır mı ?, Bioshock Infinite kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.