BioShock 2: Minerva's Den Remastered Sistem Gereksinimleri

BioShock 2: Minerva's Den Remastered Sistem Gereksinimleri, BioShock 2: Minerva's Den Remastered Oyun Gereksinimleri, BioShock 2: Minerva's Den Remast...

BioShock 2: Minerva's Den Remastered Sistem Gereksinimleri

BioShock 2: Minerva's Den Remastered oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. BioShock 2: Minerva's Den Remastered kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel BioShock 2: Minerva's Den Remastered Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! BioShock 2: Minerva's Den Remastered oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. BioShock 2: Minerva's Den Remastered oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

BioShock 2: Minerva's Den Remastered Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel E6750 Core 2 Duo 2.66 GHz | Amd: AMD Athlon X2 2.7 GHZ
Gpu (Video Card)Nvidia: 2GB AMD Radeon HD 7770 | Amd: 2GB NVIDIA GeForce GTX 670
Memory (Ram)4
Hard Disk (Hdd)25
DirectxDirectX
Video Ram2048
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows 7 Service Pack 1 64-bit. Platform Update for Windows 7 SP1 and Windows Server 2008 R2 SP1
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

BioShock 2: Minerva's Den Remastered Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: | Amd: Info
Gpu (Video Card)Nvidia: 2GB ATI Radeon HD 7970 | Amd:
Memory (Ram)8
Hard Disk (Hdd)25
DirectxDirectX
Video Ram2048
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows 7 Service Pack 1 64-bit. Platform Update for Windows 7 SP1 and Windows Server 2008 R2 SP1

BioShock 2: Minerva's Den Remastered oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. BioShock 2: Minerva's Den Remastered Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde BioShock 2: Minerva's Den Remastered oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. BioShock 2: Minerva's Den Remastered oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. BioShock 2: Minerva's Den Remastered dosya boyutu ?, BioShock 2: Minerva's Den Remastered kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, BioShock 2: Minerva's Den Remastered ne kadar yer kaplar ? BioShock 2: Minerva's Den Remastered Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım BioShock 2: Minerva's Den Remastered oynatır mı ?, BioShock 2: Minerva's Den Remastered kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.