Battlefield Hardline: Getaway Sistem Gereksinimleri

Battlefield Hardline: Getaway Sistem Gereksinimleri, Battlefield Hardline: Getaway Oyun Gereksinimleri, Battlefield Hardline: Getaway Bilgisayarım Çal...

Battlefield Hardline: Getaway Sistem Gereksinimleri

Battlefield Hardline: Getaway oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Battlefield Hardline: Getaway kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Battlefield Hardline: Getaway Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Battlefield Hardline: Getaway oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Battlefield Hardline: Getaway oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Battlefield Hardline: Getaway Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: | Amd: Athlon II/Phenom II 2.8 GHz
Gpu (Video Card)Nvidia: ATI Radeon HD 5770 (1 GB) | Amd:
Memory (Ram)4
Hard Disk (Hdd)60
Directx
Video Ram1
Pixel Shader4.0
Vertex Shader4.0
Operating System (Os)WINDOWS VISTA SP2 64-BIT (with KB971512 Update)
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Battlefield Hardline: Getaway Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: | Amd: INTEL QUAD-CORE CPU
Gpu (Video Card)Nvidia: AMD Radeon R9 290 | Amd:
Memory (Ram)8
Hard Disk (Hdd)60
Directx
Video Ram3
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)WINDOWS 8 64-BIT (with KB971512 Update)

Battlefield Hardline: Getaway oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Battlefield Hardline: Getaway Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Battlefield Hardline: Getaway oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Battlefield Hardline: Getaway oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Battlefield Hardline: Getaway dosya boyutu ?, Battlefield Hardline: Getaway kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Battlefield Hardline: Getaway ne kadar yer kaplar ? Battlefield Hardline: Getaway Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Battlefield Hardline: Getaway oynatır mı ?, Battlefield Hardline: Getaway kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.