Battlefield: Bad Company 2 Vietnam Sistem Gereksinimleri

Battlefield: Bad Company 2 Vietnam Sistem Gereksinimleri, Battlefield: Bad Company 2 Vietnam Oyun Gereksinimleri, Battlefield: Bad Company 2 Vietnam B...

Battlefield: Bad Company 2 Vietnam Sistem Gereksinimleri

Battlefield: Bad Company 2 Vietnam oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Battlefield: Bad Company 2 Vietnam kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Battlefield: Bad Company 2 Vietnam Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Battlefield: Bad Company 2 Vietnam oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Battlefield: Bad Company 2 Vietnam oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Battlefield: Bad Company 2 Vietnam Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: | Amd: Intel Core 2 Duo @ 2.0 GHz/AMD Athlon 64 X2
Gpu (Video Card)Nvidia: 256 MB Graphics card (NVIDIA GeForce 7800 GT + | Amd: ATI Radeon X1900 +)
Memory (Ram)2
Hard Disk (Hdd)15
Directx
Video Ram256
Pixel Shader3.0
Vertex Shader3.0
Operating System (Os)Windows XP/Vista/7
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Battlefield: Bad Company 2 Vietnam Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: | Amd: Quad Core
Gpu (Video Card)Nvidia: 512 MB Graphics card (NVIDIA GeForce GTX 260 + | Amd: ATI Radeon HD 4870 +)
Memory (Ram)2
Hard Disk (Hdd)15
Directx
Video Ram512
Pixel Shader4.0
Vertex Shader4.0
Operating System (Os)Windows Vista or 7

Battlefield: Bad Company 2 Vietnam oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Battlefield: Bad Company 2 Vietnam Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Battlefield: Bad Company 2 Vietnam oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Battlefield: Bad Company 2 Vietnam oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Battlefield: Bad Company 2 Vietnam dosya boyutu ?, Battlefield: Bad Company 2 Vietnam kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Battlefield: Bad Company 2 Vietnam ne kadar yer kaplar ? Battlefield: Bad Company 2 Vietnam Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Battlefield: Bad Company 2 Vietnam oynatır mı ?, Battlefield: Bad Company 2 Vietnam kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.