Battlefield: Bad Company 2 Sistem Gereksinimleri

Battlefield: Bad Company 2 Sistem Gereksinimleri, Battlefield: Bad Company 2 Oyun Gereksinimleri, Battlefield: Bad Company 2 Bilgisayarım Çalıştırır m...

Battlefield: Bad Company 2 Sistem Gereksinimleri

Battlefield: Bad Company 2 oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Battlefield: Bad Company 2 kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Battlefield: Bad Company 2 Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Battlefield: Bad Company 2 oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Battlefield: Bad Company 2 oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Battlefield: Bad Company 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: | Amd: Core 2 Duo @ 2.0GHz
Gpu (Video Card)Nvidia: 256 MB Video Card (GeForce 7800 GT | Amd: ATI X1900)
Memory (Ram)2GB
Hard Disk (Hdd)
Directx
Video Ram256
Pixel Shader3.0
Vertex Shader3.0
Operating System (Os)Windows XP
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Battlefield: Bad Company 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core 2 Quad | Amd: higher
Gpu (Video Card)Nvidia: 512 MB Video Card (GeForce GTX 260/ ATI Radeon 4870) | Amd:
Memory (Ram)2GB
Hard Disk (Hdd)
Directx
Video Ram512
Pixel Shader4.0
Vertex Shader4.0
Operating System (Os)Windows Vista or Windows 7

Battlefield: Bad Company 2 oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Battlefield: Bad Company 2 Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Battlefield: Bad Company 2 oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Battlefield: Bad Company 2 oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Battlefield: Bad Company 2 dosya boyutu ?, Battlefield: Bad Company 2 kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Battlefield: Bad Company 2 ne kadar yer kaplar ? Battlefield: Bad Company 2 Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Battlefield: Bad Company 2 oynatır mı ?, Battlefield: Bad Company 2 kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.