Battlefield 4: Second Assault Sistem Gereksinimleri

Battlefield 4: Second Assault Sistem Gereksinimleri, Battlefield 4: Second Assault Oyun Gereksinimleri, Battlefield 4: Second Assault Bilgisayarım Çal...

Battlefield 4: Second Assault Sistem Gereksinimleri

Battlefield 4: Second Assault oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Battlefield 4: Second Assault kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Battlefield 4: Second Assault Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Battlefield 4: Second Assault oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Battlefield 4: Second Assault oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Battlefield 4: Second Assault Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: | Amd: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz
Gpu (Video Card)Nvidia: 512 MB AMD Radeon HD 3870 | Amd: NVIDIA GeForce 8800 GT or better
Memory (Ram)4
Hard Disk (Hdd)30
Directx
Video Ram512
Pixel Shader4.0
Vertex Shader4.0
Operating System (Os)Windows Vista SP2 32-Bit (with KB971512 System Update)
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Battlefield 4: Second Assault Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: | Amd: AMD Six-core CPU
Gpu (Video Card)Nvidia: 3GB AMD Radeon HD 7870 | Amd: NVIDIA Geforce GTX 660 or better
Memory (Ram)8
Hard Disk (Hdd)30
Directx
Video Ram3
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows 8 64-Bit

Battlefield 4: Second Assault oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Battlefield 4: Second Assault Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Battlefield 4: Second Assault oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Battlefield 4: Second Assault oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Battlefield 4: Second Assault dosya boyutu ?, Battlefield 4: Second Assault kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Battlefield 4: Second Assault ne kadar yer kaplar ? Battlefield 4: Second Assault Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Battlefield 4: Second Assault oynatır mı ?, Battlefield 4: Second Assault kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.